federacja.gry-online.pl
INFORMACJE O GRZE
Charakterystyczne Cechy
Wymagania Sprzętowe
PRZED PREMIERĄ
Fabuła Singleplayer
Gameplay
Bossowie
Rodzina
Super Postacie
Postacie Podstawowe
Kontakty Międzynarodowe
Cywile
Przedstawiciele Prawa
Pojazdy
Lokacje
Rodzaje Broni (przykłady)Gatunek: Strategia
Wydawca:Cenega Publishing
Premiera: Maj 2004
Platforma: PC (CD-ROM)

GANGLAND: POSTACIE PODSTAWOWE


W Paradise City znajdziesz cztery typy postaci, które możesz zatrudnić: ulicznice, siepaczy, strzelców i wykidajłów. Te postacie mieszkają w mieście i kręcą się w okolicy w poszukiwaniu zatrudnienia. Kiedy będą gotowe do dołączenia do twojej rodziny, dadzą Ci znać, a nad ich głowami pojawi się ikona pieniędzy.

WYKIDAJŁO
Zwykle znaleźć ich można w restauracjach. Są powolni, ale bardzo silni w walce wręcz. Jeśli mogą zbliżyć się do swego celu, zaangażują go w walkę i wkrótce zabiją gołymi rękami. Są również niezwykle efektywni z pałką bejzbolową.
ULICZNICA - DOSTĘPNYCH KILKA WERSJI
Ulicznice są bardzo szybkie i efektywne przeciwko pojedynczym jednostkom. Używają gazu pieprzowego aby atakować wroga. Możesz zatrudnić ulicznice, które przesiadują zwykle w restauracjach.
ŻOŁNIERZE - DOSTĘPNYCH KILKA WERSJI
Żołnierza zatrudnić możesz w melinie na tyłach restauracji. Żołnierz jest doskonały w walce, dzięki swemu wiernemu karabinowi Thompsona.
STRZELEC - DOSTĘPNYCH KILKA WERSJI
Strzelca możesz zatrudnić w melinie na tyłach restauracji. Doskonale sprawdza się on w walce na dalsze odległości, może też służyć do bronienia budynków i jako ochroniarz dla innych jednostek.
POBORCA (KIEROWANY PRZEZ KOMPUTER)
Zbiera należności z biznesów należących do firmy i powraca do bazy z pieniędzmi.
copyright © 2000 - 2018 GRY-OnLine S.A.