federacja.gry-online.pl
INFORMACJE O GRZE
Charakterystyczne Cechy
Wymagania Sprzętowe
PRZED PREMIERĄ
Fabuła Singleplayer
Gameplay
Bossowie
Rodzina
Super Postacie
Postacie Podstawowe
Kontakty Międzynarodowe
Cywile
Przedstawiciele Prawa
Pojazdy
Lokacje
Rodzaje Broni (przykłady)Gatunek: Strategia
Wydawca:Cenega Publishing
Premiera: Maj 2004
Platforma: PC (CD-ROM)

GANGLAND: BOSSOWIE


VINCENTE MANGANO
Vincenzo jest twoim pracodawcą w Paradise City. Jest wujem czworga braci i do niedawna jedynym amerykańskim krewnym. Vincenzo przeniósł się do Ameryki wkrótce po śmierci twoich rodziców i od tej pory próbował się dorobić w kraju nieograniczonych możliwości. Vincenzo to bardzo drażliwy, używający przemocy człowiek, który zabije każdego, kto stanie mu na drodze, ze swoich dwóch Magnum kaliber .44.

ANGELO MANGANO
Angelo to największy przystojniak w rodzinie. Bracia zawsze się z nim droczyli, ponieważ jako dziecko wyglądał jak dziewczynka. Już wkrótce nauczył się wykorzystywać swoją aparycję i stał się najbardziej charyzmatyczny z całej czwórki braci. Ulubioną bronią Angelo jest dubeltówka.

ROMANO MANGANO
Romano jest najstarszym z braci i jednocześnie najlepszym biznesmenem. Romano ubije interes z każdym, kto zapłaci odpowiednią cenę albo dostarczy towar. Nie ma żadnych skrupułów, kiedy chodzi o pieniądze. Jest wysoki, bardzo silny, a jego ulubioną bronią jest karabin snajperski.

SONNY MANGANO
Sonny to czarna owca w rodzinie. W dzieciństwie to zawsze Sonny wpadał w tarapaty, a Romano i Mario musieli go z nich wyciągać. Od urodzenia kochał broń i jest absolutnie najlepszym strzelcem ze wszystkich braci. Nie boi się niczego i często wdaje się w strzelaniny dla czystej przyjemności. Sonny specjalizuje się w używaniu dwóch karabinów Thompsona jednocześnie.

MARIO MANGANO
Mario jest drugim w kolejności najstarszym z braci i prawdopodobnie postępuje najbardziej pokojowo ze wszystkich braci. Woli rozwiązywać konflikty bez użycia przemocy, co nie znaczy, że nigdy jej nie używa. Nie jest najlepszym strzelcem, ale jest silny i szybki.

copyright © 2000 - 2018 GRY-OnLine S.A.